Wystawa Konarzyny w PRL-U

3 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Konarzynach miało miejsce otwarcie wystawy "Konarzyny w PRL - u", opracowanej przez Pana Krzysztofa Tyborskiego. Przygotowania do wystawy wywołały zaineresowanie wśród mieszkańców gminy, którzy chętnie dostarczali zdjęcia oraz przedmioty zgromadzone w archiwach domowych. Na otwarciu pojawiło się wiele osób, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Goście z zaciekawieniem oglądali stare fotografie poszukując na nich siebie i swoich bliskich. Wystawie towarzyszyła degustacja przekąsek w klimacie PRL - u, przygotowanych przez Panią Wiolettę Reszkę. Podczas otwarcia została wygłoszona prelekcja na temat Kościoła w czasach PRL - u, której autorem był ks. dziekan Marek Weltrowski.

Wystawę można było oglądać do 11.05.2017 r. w godzinach pracy GOK.

Dodano: 16 maj 2017

Dołączone zdjęcia: