Strona główna

Aktualności

Zajęcia stałe

Galeria zdjęć

Kontakt

Aktualność numer 87


Ferie z GOK

Zimowy wypoczynek już za nami. W tegorocznej ofercie zajęć zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Konarzynach każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego i spędzić wolny czas w sposób atrakcyjny. Wśród oferowanych zajęć były warsztaty: karate, kulinarne, krawieckie, witrażowe oraz malowanie na szkle, a także gry i zabawy integracyjne. Bardzo ciekawe okazały się zajęcia "Znaj znak" poprowadzone przez pracowników Instytutu Pamieci Narodowej z Gdańska. Oczywiście nie mogło zabraknąć występów artystycznych. W tym roku dzieci obejrzały przedstawinie pt. "O Ignasiu, który nie lubił szkoły" a następnie same mogły wcielić się w rolę aktorów. Ucieszyło nas szerokie zainteresowanie turniejem warcabowym oraz szachowym. Młodzież z entuzjazmem wzieła również udział  konkursach plastycznych ("Zima" oraz konkursie  profilaktycznym "Nie próbuj!). 

Dodatkową atrakcją wypoczynkową dla uczestnków tegorocznych ferii były wyjazdy; dwa do kina na film " Zwierogród", dwa wyjazdy do kręgielni, na basen i lodowisko oraz zamek w Człuchowie. Nas miejscu w GOK uczestnicy zimowiska mieli stworzoną możliwość spożycia cieplego posiłku oraz pysznych deserów, przygotowywanych przez rodziców.

Ferie juz za  nami ale GOK w Konarzynach zaprasza do uczestnictwa w zajeciach     i warsztatach, których oferta bedzie na bieżąco umieszczana na stronie  www.gokkonarzyny.pl Dziękujemy wszystkim rodzicom, sołtysom sołcectw: Ciecholewy i Zielona Huta oraz paniom z Klubu Mam  za przygotowywanie pysznych poczęstunków.


Dodano: 11 mar 2016

Ostatnia edycja: 11 mar 2016

Dołączone zdjęcia: