ZNAJDZIESZ MNIE W BIBLIOTECE

Maj to szczególny miesiąc dla wszystkich osób zaprzyjaźnionych z książką. To właśnie w tym miesiącu, w dniach 8-15 maja obchodzony jest „Tydzień Bibliotek”  – ogólnopolski  program, mający na celu upowszechnianie książek i czytelnictwa, podkreślający rolę bibliotek w życiu społecznym, edukacyjnym i kulturalnym. Początek „Tygodnia Bibliotek” przypada  8 maja w Dzień Bibliotekarza – święto osób zaangażowanych w rozwój czytelnictwa i związanych z książką. Hasło tegorocznego wydarzenia to „ZNAJDZIESZ MNIE W BIBLIOTECE”.Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji, zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej i profilu na Facebooku. Bądźcie z nami w tym niezwykle ważnym dla nas tygodniu! Serdecznie zapraszamy!

Dodano: 7 maj 2021