"Twoja książka w naszej Bibliotece”

W tym roku, pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób korzystających z bibliotecznych zasobów, zachęcamy naszych czytelników do dzielenia się własnymi propozycjami z zakresu szeroko rozumianej literatury. Kryminał, sensacja, beletrystyka, opracowania popularnonaukowe, poradnik, reportaż… Gatunek nie gra roli.
Na rynku wydawniczym ukazała się właśnie powieść Twojego ulubionego autora? Zainteresowała Cię któraś z promowanych w ostatnich tygodniach książek z gatunku science-fiction? A może jesteś fanem literatury faktu i chętnie sięgnąłbyś po jeden z najnowszych tytułów? Skontaktuj się z nami. Wspólnie zdecydujmy jakie książki powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach!
Sugestie dotyczące zakupu konkretnych publikacji można zgłaszać bezpośrednio podczas wizyty w bibliotece a także poprzez profil facebookowy lub pocztą elektroniczną: biblioteka.konarzyny@wp.pl w terminie do 16  marca. Pracownicy rozpatrzą nadesłane wnioski i w miarę możliwości dokonają zakupu cieszących się największą popularnością tytułów.
O pozyskanych nowościach wydawniczych BOK poinformuje na stronie internetowej www.gok.konarzyny.pl oraz na naszym  profilu społecznościowym Facebook.

Dodano: 9 mar 2021